Lojalitātes karšu sistēma - teicams mārketinga pasākums

Jaunu klientu piesaistīšanai un esošo iepriecināšanai piedāvājam gatavu atlaižu karšu, jeb klientu lojalitātes sistēmu "cashback world". 
Piedāvājam to sadarbībā ar "myWorld Latvia" SIA.

Skenējamas plastikāta kartes (bankas karšu izmērā), vai mobilā aplikācija (kas kuram ērtāk).
Sistēmu iespējams pieslēgt Jūsu uzņēmuma norēķinu, kases aparātu sistēmai. 

Vai izmantot "cashback wold" sistēmu būs sarežģīti?

Nē!
Karšu reģistrācijai personālam pietiks ar viedtālruni, kas aprīkots ar fotokameru, un interneta pieslēgums.

Vai tas ir dārgi?

Nē!
Pieejami trīs veida līgumi sākot no 199 EUR (bez PVN, vienreizējs maksājums, kartes būs pieejamas par atsevišķu samaksu pēc pasūtītā apjoma).
Atkarībā no līguma veida, pieejamas "cashback" kartes ar individuālu dizainu, biznesa profils sistēmā ar statistikas datiem, analīzi un citiem instrumentiem (par abonentmaksu).

Ko tas dos Jūsu uzņēmumam?

Visi "cashback wold" sistēmas lietotāji var izmantot tās sniegtās priekšrocības pie jebkura no partneriem. Tas dod plašas klientu piesaistes iespējas no visas pircēju apvienības, kas šobrīd ir vairāk kā 300 biznesa partneru un virs 40 000 šīs sistēmas lietotāju visā Latvijā.
Bezmaksas reklāmas iespējas partneru rīkotajos pasākumos.
Jūsu uzņēmuma profils un akciju piedāvājumu izvietošana "cashback" portāla galvenajā lapā (atkarībā no līguma veida).


Ko tas vēl dos Jūsu uzņēmumam?

Klients, kam būsiet piešķīruši atlaižu karti, to varēs izmantot arī pie citiem lojalitātes partneriem, un Jūs par to saņemsiet atlīdzību.

Šeit daži Latvijas partneruzņēmumi: Outlet Optika, Čili Pizza, Lukoil, Eirovīns, Dinamo Rīga, Lielupe by Semarah Hotels un citi.
Izmantojot priekšapmaksas kuponus (šāds norēķinu veids arī pastāv sistēmā, bet vairs netiek piedāvāts jauniem dalībniekiem): Maxima Latvija, Mēness Aptieka, K Senukai, Sportland u.c. (kopumā 14 uzņēmumi)

Jūsu atlaižu karte darbosies arī vairākās pasaules valstīs, kā arī iepērkoties internetā izmantojot eBay, AliExpress, Booking.com, Hotels.com u.c. (kopumā 43 interneta vietnes).

Vai par sistēmas izmantošanu būs jāmaksā?

Jā.
Atkarībā no darījumu summas, kas caur "cashback wold" sistēmu  reģistrēti Jūsu pakalpojumu sniegšanas, vai tirdzniecības vietā, "myWorld Latvia" SIA izrakstīs rēķinu par starpniecību. Rēķins tiek izsūtīts reizi mēnesī.

 

Image
© 2008 SIA GVKERNEL. All Rights Reserved.